נתניהו:

"על הפרק עומדות 1,200 יחידות דיור במעלה אדומים"

סיעת הליכוד קיימה ישיבה חגיגית בהתנחלות, וראש הממשלה אמר: "אני מכריז על תנופת פיתוח במעלה אדומים. היישוב יהיה חלק ממדינת ישראל"

נתניהו בסיור במעלה אדומים(צילום קובי גדעון לעמ)

סיעת הליכוד התכנסה היום (ג’) לישיבה חגיגית בהתנחלות מעלה אדומים ושם הצהיר ראש הממשלה בנימין נתניהו כי על הפרק עומדת תוכנית בנייה של 1,200 יחידות דיור נוספות ביישוב.

ישיבת הסיעה במעלה אדומים(צילום עמית שאבי)
ישיבת הסיעה במעלה אדומים

“אני מכריז בזה על תנופת פיתוח מועצמת במעלה אדומים”, אמר. “אנחנו נבנה כאן אלפי יחידות דיור. אנחנו נוסיף אזורי תעשייה ואת ההרחבה הדרושה כדי לאפשר לפיתוח מואץ של המקום הזה. המקום הזה יהיה חלק ממדינת ישראל. אני תומך בחוק של ירושלים רבתי, שיאפשר לירושלים ולבנותיה להתפתח בהרבה מאוד בחינות. זאת בשורה גדולה וחשובה”.

בפתח ישיבת הסיעה אמר נתניהו: “לפני 25 שנים הייתי פה עם עוד בחור צעיר. שנינו היינו שחורי שיער והנחנו את אבן הפינה לבניין הזה. מוזיאון ליצירותיו של אמן דגול, קסטל, יחד עם רעייתו זכרה לברכה. והנה אתם רואים את הבניין הגדול הזה. הבניין הזה משקף את מה שאנחנו הולכים לעשות כאן. אנחנו מכריזים על תנופת בנייה. הוספנו עכשיו כ-1,200 יחידות בינוי בתכנון ואנחנו מתכוונים להוסיף.

“זה מבטא את המחויבות שלנו ליישוב הזה שתמיד יהיה חלק ממדינת ישראל. אני גם מקדם בברכה את הרעיון לבחון את האפשרות לכלול את מעלה אדומים יחד עם יישובים אחרים במסגרת של ירושלים רבתי. יש שאלות של תעשיה ותעסוקה וביטחון, אנחנו נטפל בהן”.

לצפייה באתר