אבו מאזן לאו"ם: "להפסיק את הבנייה בגבעת אדומים"

משרד החוץ הפלסטיני יוצא בקריאה למועצת הביטחון של האו"ם לנקוט בצעדים מרתיעים כנגד ישראל ודורשת לאלץ את ישראל להפסיק את בניית ההתנחלויות. ח"כ אמסלם" "לא נרתע" יו"ר מועצת גוש עציון: "אין גבול לחוצפה"

אבו מאזן. צילום 90

משרד החוץ הפלסטיני יוצא בקריאה למועצת הביטחון של האו”ם לנקוט בצעדים מרתיעים כנגד ישראל ודורשת לאלץ את ישראל בהיותה “כוח כובש” להפסיק את בניית ההתנחלויות.

במשרד החוץ הפלסטיני פנו לאו”ם ודרשו לשגר משלחת שתפקח על הבנייה בהתנחלויות, כן דורשים  ברשות להכין דוח מפורט על הבנייה בהתנחלויות עבור מועצת הביטחון.

בהודעת הרשות הפלסטינית היא מאשימה את ישראל בהסלמת פעילות הבנייה בהתנחלויות, ובעיקר הצביעה על התנחלות חדשה בסמוך למעלה אדומים תחת השם “גבעת אדומים”.

ח”כ דוד אמסלם אומר בתגובה ל’קוקר’ על הודעת משרד החוץ הפלסטיני, “אנחנו צריכים להמשיך לבנות את מדינתנו על כל חלקיה גם ללא אישורם של אבו מאזן והנייה”, טוען אמסלם, “חשוב מה עושים היהודים ולא מה אומרים אויבי ישראל”, הבהיר.

דוידי פרל, ראש מועצת גוש עציון, אמר בתגובה ל’קוקר’: “אין גבול לצביעות ולחוצפה!”, אנו נממש את זכותנו לבנות בכל מרחבי ארץ ישראל למורת רוחם של הגויים והמחבלים הללו, הוסיף פרל.

לצפייה באתר